Theragun PRO urządzenie do terapii perkusyjnej
  • Theragun PRO urządzenie do terapii perkusyjnej (2)
  • Theragun PRO urządzenie do terapii perkusyjnej (3)
  • Theragun PRO urządzenie do terapii perkusyjnej (4)
  • Theragun PRO urządzenie do terapii perkusyjnej (5)

Theragun PRO urządzenie do terapii perkusyjnej

2 599,00 zł
Brutto
Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych Ilość
0 recenzje

To najmocniejszy i najcichszy model dostępny na rynku komercyjnym w  porównaniu z poprzednią generacją urządzeń Theragun. To profesjonalne i inteligentne urządzenie do terapii perkusyjnej - bezkonkurencyjne w swojej klasie.

Theragun PRO

Przyspiesz regenerację mięśni po treningu, uwolnij się od stresu i napięć, złagodź dolegliwości oraz popraw mobilność dzięki niezastąpionemu masażerowi elektrycznemu.

Theragun PRO ™ to najbardziej innowacyjny i najmocniejszy model Theraguna, który zapewni Ci profesjonalny masaż na najwyższym poziomie. Zaufali mu profesjonalni terapeuci i sportowcy, więc spokojnie możesz i ty.

Urządzenie do masażu Theragun PRO ™to doskonały wybór dla osób bardzo aktywnych, regularnie uprawiających sport lub zmagających się z bólami pleców. Pełna gama końcówek i szerokie możliwości regulacji masażera zapewnią skuteczną aktywację mięśni przed treningiem i regenerację po. Dzięki efektywnej terapii perkusywnej pozbędziesz się uporczywych napięć mięśniowych wywołanych siedzącym trybem życia i nadmiernym stresem.

Theragun PRO ™ to najlepsze urządzenie do spersonalizowanej terapii mięśni głębokich. Dzięki dedykowanej aplikacji na smartfona, która krok po kroku przeprowadzi Cię przez skuteczną terapię perkuswyną, wykorzystasz jego możliwości w 100%.

Ruchome ramię ułatwi Ci dotarcie do wszystkich punktów spustowych na ciele, a regulacja prędkości umożliwia optymalne dostosowanie do indywidualnych potrzeb. Ponadto, dzięki trwałym akumulatorom litowo-jonowym będziesz cieszył się ciągłą pracą urządzenia do masażu pneumatycznego aż przez 300 minut. Innowacyjna, opracowana przez Theragun’a technologia QuietForce zapewnia dużą moc i niezwykle cichą pracę silnika.

Theragun PRO ™ to nie tylko gwarancja skuteczności i innowacji, ale również trwałości samego urządzenia. Kupując Theragun PRO ™, otrzymasz 2-letnią gwarancję na masażer.

Niezwykle cichy i mocny model

Zastrzeżony znakiem towarowym, bezszczotkowy silnik klasy komercyjnej z technologią QuietForce Technology zapewnia renomowaną moc Theragun, jednocześnie będąc jednym z najcichszych modeli 4. generacji.

Wbudowany napęd zapewnia do 27 kg siły nacisku, skutecznie likwiduje napięcia i bóle mięśniowe przy zachowaniu cichej pracy.

Theragun PRO urządzenie do terapii perkusyjnej
10 Przedmioty

Paczkomaty - od 10zl

Kurier inPost - od 12zl

16 innych produktów w tej samej kategorii: