Urządzenie do masażu wibracyjnego Hypervolt PLUS Bluetooth
 • Urządzenie do masażu wibracyjnego Hypervolt PLUS Bluetooth (2)
 • Urządzenie do masażu wibracyjnego Hypervolt PLUS Bluetooth (3)
 • Urządzenie do masażu wibracyjnego Hypervolt PLUS Bluetooth (4)

Urządzenie do masażu wibracyjnego Hypervolt PLUS Bluetooth

1 569,00 zł
Brutto
Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych Ilość
0 recenzje

Najbardziej zaawansowane, najbardziej inteligentne i jednocześnie najmocniejsze urządzenie do masażu wibracyjnego na świecie – wyposażone w funkcję Bluetooth, dzięki której łącząc się z darmową aplikacją Hyperice, urządzenie wykona dopasowany do Twoich potrzeb masaż za Ciebie.

Urządzenie do masażu wibracyjnego Hypervolt PLUS Bluetooth to odświeżona edycja najlepszego, najpopularniejszego i najmocniejszego urządzenia na świecie w tej kategorii – Hypervolt PLUS. Produkt wzbogacony jest o funkcję Bluetooth, łączącą urządzenie z darmową aplikacją Hyperice. Dzięki takiemu połączeniu urządzenie wykonuje całą pracę za Ciebie dostosowując się do Twoich potrzeb i poziomu Twojej aktywności fizycznej.

Hypervolt PLUS Bluetooth to najbardziej inteligentne urządzenie do regeneracji potreningowej na świecie!

Urządzenie wyposażone jest w słynną technologię Quiet-Glide™ zapewniającą cichą i dyskretną pracę, bezszczotkowy silnik o mocy 90W (33% mocniejszy od urządzeń Hypervolt i Hypervolt Bluetooth) i wydajną baterię litowo-jonową, która daje możliwość 3-godzinnej pracy na jednym ładowaniu.

Z Hypervolt PLUS Bluetooth możliwe jest wykonanie masażu dokładnie dopasowanego do Twoich potrzeb. Dzięki 3 stopniom intensywności wibracji (na których częstotliwość uderzeń wynosi odpowiednio 2,000; 2,600; 3,200 na minutę) i 5 wymiennym głowicom, urządzenie sprawdza się zarówno do użytku domowego jak i profesjonalnego. Może być wykorzystywane przez osoby na każdym stopniu zaawansowania treningowego, a także przez fizjoterapeutów lub profesjonalnych sportowców.

Dla każdej z osób korzystających z urządzenia, przydatnym elementem jest wskaźnik siły nacisku, tj. wyświetlacz pokazujący w czasie rzeczywistym jak duży nacisk wywierany jest przez urządzenie (lub osobę korzystającą z urządzenia) na ciało. Wskaźnik ten rozpoznaje nie tylko 3 poziomy główne – słaby, średni i mocny, ale także poziomy przejściowe.

Hypervolt PLUS Bluetooth to jeden z najlepszych sposobów na zadbanie o jakość swoich mięśni i poprawę mobilności, przekładającą się na lepszą swobodę ruchu i komfort codziennego życia.

HYPERVOLT PLUS – ZALETY:

 • Technologia Quiet-Glide™ gwarancja bardzo cichej pracy. Dzięki niej, nawet długie korzystanie z urządzenia nie jest uciążliwe dla użytkownika  i otoczenia.
 • Wydajna bateria litowo-jonowa o mocy 90W - daje możliwość 3-godzinnej pracy na jednym ładowaniu. Sprawia to, że Hypervolt Plus  Bluetooth może być używany  bez potrzeby częstego ładowania.
 • 3 poziomy intensywności wibracji powodują, że Hypervolt Plus może być wykorzystywane przez osoby bez względu na stopień zaawansowania treningowego, a także na każdym etapie rehabilitacji. Regulacja intensywności wibracji sprawia, że terapię można dostosować do indywidualnych potrzeb osób tak, by zredukować ból i dyskomfort.
 • Wskaźnik siły nacisku obrazuje siłę z jaką urządzenie jest dociskane do ciała. Wskaźnik umożliwia precyzyjne dostosowanie masażu do zaleceń fizjoterapeuty.
 • 5-stopniowy wskaźnik baterii - umożliwia kontrolę naładowania baterii na każdym etapie używania urządzenia. 
 • 5 wymiennych głowic (końcówek) o różnych rozmiarach, kształtach i twardości. Głowice umożliwiają dostosowanie masażu do indywidualnych potrzeb użytkowników.

 

DO CZEGO SŁUŻĄ WYMIENNE KOŃCÓWKI W URZĄDZENIU HYPERVOLT PLUS?


5 wymiennych końcówek urządzenia Hypervolt PLUS służy do dopasowania masażu do odpowiednich grup mięśniowych, które często potrzebują innych bodźców. To dzięki wymiennym końcówkom możliwa jest optymalna praca na tkance mięśniowej, skupiająca się na najbardziej wrażliwych i często trudno dostępnych mięśniach. W urządzeniu Hypervolt PLUS można znaleźć następujące końcówki:

 • Poduszka – delikatna, służy do masażu miejsc wrażliwych. Jest to dobre rozwiązanie dla osób początkujących korzystanie z HYPREVOLT PLUS
 • Okrągła –  uniwersalna,  służy do masażu wszystkich części ciała. Wykonana z pianki o dużej twardości. Rekomendowana do masażu powierzchniowego o umiarkowanej intensywności.
 • Płaska – uniwersalna, służy do masażu średnich i dużych grup mięśniowych. Wykonana z twardego tworzywa. Umożliwia masaż głęboko położonych tkanek. Doskonały do pracy na mocno spiętych i zbitych mięśniach.
 • Pocisk – precyzyjny,  służy do masażu punktowego. Wykonany z twardego tworzywa. Doskonały do masażu trudno (głęboko) położonych grup mięśniowych. 
 • Widełki – dedykowana, służą do masażu mięśni długich. Wykonana z twardego tworzywa. Doskonała do masażu głęboko położonych grup mięśniowych. Umożliwia masaż konkretnych punktów na ciele.

Urządzenie do masażu wibracyjnego Hypervolt PLUS Bluetooth
5 Przedmioty

15 innych produktów w tej samej kategorii: