Urządzenie do masażu wibracyjnego Hypervolt Bluetooth
  • Urządzenie do masażu wibracyjnego Hypervolt Bluetooth (2)
  • Urządzenie do masażu wibracyjnego Hypervolt Bluetooth (3)

Urządzenie do masażu wibracyjnego Hypervolt Bluetooth

999,00 zł
Brutto
Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych Ilość
0 recenzje

Najbardziej zaawansowane i najbardziej inteligentne urządzenie do masażu wibracyjnego na świecie – wyposażone w funkcję Bluetooth, dzięki której łącząc się z darmową aplikacją Hyperice, urządzenie wykona dopasowany do Twoich potrzeb masaż za Ciebie.

Urządzenie do masażu wibracyjnego Hypervolt Bluetooth to odświeżona edycja najlepszego i najpopularniejszego urządzenia na świecie w tej kategorii – Hypervolt. Produkt wzbogacony jest o funkcję Bluetooth, łączącą urządzenie z darmową aplikacją Hyperice. Dzięki takiemu połączeniu urządzenie wykonuje całą pracę za Ciebie dostosowując się do Twoich potrzeb i poziomu Twojej aktywności fizycznej.

Hypervolt Bluetooth to najbardziej inteligentne urządzenie do regeneracji potreningowej na świecie!

Urządzenie wyposażone jest w słynną technologię Quiet-Glide™ zapewniającą cichą i dyskretną pracę, bezszczotkowy silnik o mocy 60W i wydajną baterię litowo-jonową, która daje możliwość ponad 3-godzinnej pracy na jednym ładowaniu.

Z Hypervolt Bluetooth możliwe jest wykonanie masażu dokładnie dopasowanego do Twoich potrzeb. Dzięki 3 stopniom intensywności wibracji (na których częstotliwość uderzeń wynosi odpowiednio 2,000; 2,600; 3,200 na minutę) i 5 wymiennym głowicom, urządzenie sprawdza się zarówno do użytku domowego jak i profesjonalnego. Może być wykorzystywane przez osoby na każdym stopniu zaawansowania treningowego, a także przez fizjoterapeutów lub profesjonalnych sportowców.

Dla każdej z osób korzystających z urządzenia, przydatnym elementem jest wskaźnik siły nacisku, tj. wyświetlacz pokazujący w czasie rzeczywistym jak duży nacisk wywierany jest przez urządzenie (lub osobę korzystającą z urządzenia) na ciało. Wskaźnik ten rozpoznaje nie tylko 3 poziomy główne – słaby, średni i mocny, ale także poziomy przejściowe.

Hypervolt Bluetooth to jeden z najlepszych sposobów na zadbanie o jakość swoich mięśni i poprawę mobilności, przekładającą się na lepszą swobodę ruchu i komfort codziennego życia.

Urządzenie do masażu wibracyjnego Hypervolt Bluetooth
7 Przedmioty

15 innych produktów w tej samej kategorii: