Tru Tenaci obuwie piłkarskie - twarda nawierzchnia
  • Tru Tenaci obuwie piłkarskie - twarda nawierzchnia (2)
  • Tru Tenaci obuwie piłkarskie - twarda nawierzchnia (3)
  • Tru Tenaci obuwie piłkarskie - twarda nawierzchnia (4)
  • Tru Tenaci obuwie piłkarskie - twarda nawierzchnia (5)
  • Tru Tenaci obuwie piłkarskie - twarda nawierzchnia (6)

Tru Tenaci obuwie piłkarskie - twarda nawierzchnia

1 190,00 zł
Brutto
Wersja
Rozmiar
Kolor
Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych Ilość
0 recenzje

Stopa i but stają się jednością.

Kompletny system, poprawiający wydajność i precyzję.

Unikalny patent łączący technologię naszej wkładki, skarpety oraz buta pozwoli być zawsze o krok szybszym od przeciwnika.

Każda para naszych butów jest w zestawie z naszymi skarpetami Trusox.

Wkładka:

Sekretem TENACI jest nasza unikalna i opatentowana technologia wkładki, która działa poprzez zastosowanie materiałów z nanowłókna.

System antypoślizgowy wewnątrz butów TENACI tworzy bezszwowe połączenie warstw materiału, które blokuje śródpodeszwę buta bez żadnego wewnętrznego ruchu stopy w obuwiu. Dodatkowo używając skarpet TRUSOX stworzyliśmy unikalny system, który usuwa wszelkie poślizgi bosej stopy oraz stopy w skarpetce zapewniając niezrównaną stabilność zachowując komfort.

Usuwając poślizg w dowolnym punkcie łańcucha materiałów od stopy do podłoża, minimalizujemy straty energii, dzięki czemu możesz działać z maksymalną wydajnością oraz precyzją.

But:

Nie poprzestaliśmy na naszym unikalnym antypoślizgowym systemie chwytu, zaprojektowaliśmy również 4-warstwową dzianą cholewkę, która skupia się na dopasowaniu, wyczuciu i kształcie. Brak okresu adaptacji do buta daje maksymalny natychmiastowy komfort ponieważ Tru Tenaci idealnie dopasowuje się do stopy.

Podeszwa i waga

Dodatkowo, wykorzystaliśmy najnowocześniejsze materiały, aby stworzyć niesamowicie lekką, ale mocną podeszwę zewnętrzną. Rezultatem są jeden z najlżejszych i najbezpieczniejszych butów piłkarskich na świecie, ważące mniej niż 188 gramów.

Tru Tenaci obuwie piłkarskie - twarda nawierzchnia
20 Przedmioty

Paczkomaty - od 10zl

Kurier inPost - od 12zl