TRUsox® 3.0 Full Length

TRUsox® 3.0 Full Length

169,99 zł
Brutto
Wersja
Rozmiar
Kolor
Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych Ilość
0 recenzje

TRUsox® 3.0 Full Length

Skarpety TRUsox® 3.0 Full Lenght – są najdłuższą wersją skarpet w technologii IN/EXtech ™ .Możesz je zakładać jako getry meczowe, co oznacza, że ​​nie będziesz już musiał obcinać getr klubowych.

Jak nosić TRUsoxy – ponieważ nasze antypoślizgowe panele w skarpecie jednocześnie hamują stopę i obuwie, należy unikać jakichkolwiek dodatkowych skarpetek czy stopek, które mogą stworzyć punkt poślizgu i zmniejszyć skuteczność naszej technologii. Piłkarze obcinają getry meczowe tuż przy kostce zostawiając tylko opaskę na łydce, natomiast skarpetą bazową jest TRUsox. Dodatkowo dla efektu wizualnego na łączeniu skarpety i opaski stosuje się tape/coban w kolorze getry meczowej. 
Nie zaleca się nakładania tape’a zbyt nisko na kostce, ponieważ może to spowodować dyskomfort w trakcie aktywności sportowej.

SKARPETA CUSHION 

Model cushion to grubsza wersja skarpety. Nadaje się doskonale do butów, które są już rozbite. Używać ich powinny także osoby, które mają niskie podbicie i węższą stopę. Wersja ta bardziej amortyzuje i nadaje się idealnie na tzw. „twarde nawierzchnie” ze sztuczną trawą.

TRUsox® 3.0 Full Length
3 Przedmioty

Paczkomaty - od 10zl

Kurier inPost - od 12zl