STABILIZACJA

Technologia antypoślizgowa IN//EXtech™ zastosowana w produktach Trusox pozwala poprawić stabilizację stopy w bucie, która ma wpływ na przede wszystkim na zwrotność, przyśpieszenie i najważniejsze : celność i precyzję podania. Trusox poprawi kontrolę nad własnym ciałem oraz wpłynie na szybszą reakcję. Nawet minimalny ruch stopy w bucie może sprawić, że tracisz ułamki sekundy, które mogą zdecydować o skutecznym działaniu.

trusox to realna poprawa sportowych wyników potwierdzona testami:

Przedstawiciele Trusox oddali swój sprzęt w ręce trzynastu zawodowych piłkarzy z Premier League, a zawodnicy poddani zostali trzem testom:

– Illinois Agility Test – specjalny tor sprawdzający zwinność zawodnika

– sprint na 20 metrów

– sprint na 10 metrów

Każdy ze sprawdzianów przeprowadzony był trzykrotnie – w skarpecie Trusox, w zmodyfikowanej skarpecie Trusox oraz w tradycyjnej getrze, skarpecie piłkarskiej. Wyniki pokazują, że czasy uzyskiwane w poszczególnych testach są znacznie lepsze w sprzęcie Trusox. W pierwszym teście wyniki były lepsze nawet o 25,5%! Na odcinku 20-metrowym ta poprawa sięgnęła 12,9%, a przy sprincie na 10 metrów – 23,3%. Wszystko dzięki opatentowanej antypoślizgowej technologi zastosowanej w skarpetach Trusox.