Na co przekłada się stabilizacja stopy w bucie?

Chcesz bić rekordy w biegach dystansowych? A może marzyłeś o tym, by być zawodowym piłkarzem jak Cristiano Ronaldo, Robert Lewandowski czy Lionel Messi? Każdy z wymienionych graczy wie doskonale, że w drodze na szczyt najważniejsza jest dbałość o szczegóły, bo to one robią różnicę na najwyższym poziomie. Zarówno w lekkiej atletyce, jak i w piłce nożnej czy koszykówce jednym z najważniejszych czynników jest odpowiednia stabilizacja stopy w bucie. Na pierwszy rzut oka wydawać się to może nieco absurdalne, ale w dalszej części tego wpisu przekonasz się, że w rzeczywistości takie nie jest.

Czytaj więcej

Dodano: 22- autor: AK

Witaj! Tu zespół Trusox Polska.

Zawsze stawiamy na prawdziwe emocje, więc w tym przypadku nie będzie inaczej. Nie chcieliśmy się rozpisywać o naszym produkcie w formie tekstu, ulotek czy recenzji, dlatego zabraliśmy nasze skarpety tam, gdzie są najbardziej potrzebne – na boisko.

Do testów zaprosiliśmy lokalny zespół RKS Dąbrowa Górnicza. Klub z ciekawą, bo 95-letnią historią, aktualnie walczy o punkty w A-klasie.
My też zmusiliśmy ich do wysiłku poprzez cztery konkurencje wymagające precyzji i pomysłu. Gol zdobyty to 30 punktów, natomiast okienko do „kosza” to dodatkowy extra bonus 30 punktów. Sprawdźcie czy któremuś z piłkarzy udało się ustrzelić 60 pkt jednym uderzeniem. Zobaczcie jak z zadaniami poradzili sobie piłkarze z Konopnickiej 29.

Jeżeli jesteś zawodnikiem klubu, a Twoja drużyna chce się zmierzyć z zadaniami Trusox Polska – zgłoś się do nas poprzez wiadomość prywatną na Facebooku/Instagramie (namiary poniżej). Być może odwiedzimy właśnie Twoje boisko.

Nie zamykamy się oczywiście tylko na piłkę nożną. Docelowo chcemy zbadać wiele dyscyplin sportowych i zachowanie stopy w skarpecie Trusox,  krok po kroku.

Zapraszamy do kontaktu z nami.

Sportowe pozdrowienia, 

ekipa TRU