Skarpety sportowe TRUsox

Wybierz oferowane przez nas produkty, a zagwarantujesz sobie komfortowe i bezpieczne warunki podejmowania wysiłku fizycznego w każdej odmianie – bieganie, fitness czy gry drużynowe! Proponowane przez nas w sklepie internetowym skarpety sportowe TRUsox powstały dzięki nowoczesnej technologii, która zapewnia najwyższy poziom stabilizacji stopy w bucie, wpływając na poprawność wykonywanych kroków czy celność strzałów. Takie antypoślizgowe modele każdy amator i zawodowiec powinien mieć w swojej torbie!

Skarpety antypoślizgowe TRUsox - sprzedaż detaliczna oraz hurtowa

Oferta, jaką prezentuje nasz sklep internetowy, skierowana jest do klientów zarówno detalicznych (sportowców nabywających elementy stroju na własne potrzeby), jak i klubów, drużyn czy sekcji myślących o komforcie i bezpieczeństwie swoich zawodników. Zapewniamy możliwość dostosowania do potrzeb każdej osoby z uwagi na dostępność modeli cieńszych (thin) oraz grubszych (cusion). Nasze produkty oferujemy w licznych wersjach kolorystycznych, dzięki czemu bez problemu sprawdzą się w przypadku obu płci.

Skarpety sportowe TRUsox® 3.0 MidCalf Length

Skarpety TRUsox® 3.0 Mid-Calf Crew – w najnowszej wersji TRUsox 3.0 poprawiliśmy naszą opatentowaną technologię IN/EXtech dzięki czemu stabilizacja stopy w bucie jest jeszcze lepsza. Twoje podania i strzały będą jeszcze bardziej dokładne i precyzyjne. Dodatkowe korzyści wersji 3.0 to wydłużona żywotność naszych paneli antypoślizgowych w skarpecie.Opatentowana przez TRUsox® technologia IN/EXtech...

159,00 zł Brutto